More Website Templates @ Templates.com!

  • Możesz także przejrzeć wszystkie oferty hoteli w Zakopanem:

Opinie o hotelach z basenem w Zakopanem

Każdy, kto myśli o rezerwacji hotelu, chciałby się zapoznać z opiniami klientów na jego temat. Poniżej przygotowaliśmy krótki przegląd opinii na podstawie wpisów gości hotelowych na portalach rezerwacyjnych. Większość tych ocen pochodzi więc od osób, które rzeczywiście odwiedziły dany hotel. Więcej ocen można zobaczyć po kliknięciu linku przy danym hotelu.

Hotel Litwor Zakopane - opinie

Hotel Litwor Zakopane

Goście często zachwalają położenie hotelu, który znajduje się w centrum Zakopanego, blisko Krupówek. Dużo ciepłych słów pada też pod adresem obsługi, szczególnie w recepcji. Oceniając ten hotel goście dzielą się również opiniami na temat ogólnego jego stanu. Tutaj niektórzy wskazują, że hotel wymagałby miejscami remontu albo przynajmniej niewielkiego odświeżenia. Wiele osób chwali natomiast hotelowe śniadania, którymi można się bardzo dobrze najeść, które są świeże i urozmaicone. W większości też można się spotkać z pozytywnymi opiniami w odniesieniu do centrum odnowy biologicznej.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Litwor Zakopane

Hotel Sabała - opinie

Hotel Sabała

Wiele osób zachwala lokalizację Hotelu Sabała. Nic dziwnego, wszak znajduje się on na samych Krupówkach. Można by zapytać, czy nie wiąże się z tym dyskomfort polegający na nadmiernym hałasie. Jednakże goście nie stwierdzają, by był to jakiś problem. Wiele osób pozytywnie wypowiada się o wysokim standardzie hotelu, co dotyczy zarówno obsługi jak i wystroju hotelu.

Wiele osób było też zachwyconych potrawami serwowanymi w hotelowej restauracji, podkreślając wysoką jakość dań kuchni regionalnej.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Sabała

Hotel Skalny Zakopane - opinie

Hotel Skalny Zakopane

Trudno znaleźć hotel o tak wyrównanych opiniach. Większość gości jest bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Mówią o tym, że w tym hotelu podobało im się niemal wszystko. Rzadko można spotkać opinie, w których ktoś byłby bardzo niezadowolony z pobytu. Coś musi w tym być.

Goście chwalą wyposażenie dodatkowe hotelu, a więc basen, centrum spa oraz siłownię, która jest urządzony niczym profesjonalny fitness club. Zarówno basen jak i inne atrakcje są dostępne dla wszystkich gości i rzadko bywają przepełnione.

Wiele osób zachwala jedzenie serwowane w Skalnym. W szczególności ciepłe słowa padają pod adresem śniadań - niezwykle bogatych i urozmaiconych.

Lokalizacja hotelu też jest oceniana bardzo pozytywnie.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Skalny Zakopane

Grand Hotel Stamary Zakopane - opinie

Grand Hotel Stamary Zakopane

Wielu gości chwali elegancki wystrój hotelu oraz bardzo uprzejmą obsługę, błyskawicznie i profesjonalnie reagującą na potrzeby klientów. Wiele osób jest też zadowolonych z basenu w hotelu Stamary. Jest on głęboki oraz posiada wodę o odpowiedniej temperaturze. Jeśli chodzi o udogodnienia dla dzieci, to goście są i pod tym względem najczęściej zadowoleni. Goście są zadowoleni z komfortu i klimatu panującego w tym hotelu.

Niektórzy goście nie byli zadowoleni z wielkości pokoi oraz drobnych szczegółów, np. wystroju łazienki.

Więcej opinii i rezerwacje: Grand Hotel Stamary Zakopane

Hotel Nosalowy Dwór Zakopane - opinie

Hotel Nosalowy Dwór Zakopane

Goście tego obiektu, przedstawiając opinie o nim, często chwalą bardzo miłą obsługę. Wiele osób wskazuje także na pyszną kuchnię i smaczne dania serwowane w hotelowej restauracji, co jest ważne, zwłaszcza, jeśli wracamy z długiej górskiej wędrówki.

Niektórzy z gości hotelu Nosalowy Dwór wskazują także na ogólną czystość i schludność hotelu, co na pewno stanowi duży plus. Zaletą obiektu jest też na pewno doskonałe położenie oraz spokój, którym mogą cieszyć się goście. Goście chwalą także niektóre atrakcje hotelu takie jak basen czy fitness oraz sauny.

Niektóre osoby narzekały na wygórowaną cenę hotelu, zwłaszcza w okresie o wzmożonym ruchu turystycznym.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Nosalowy Dwór Zakopane

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane - opinie

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane

Spośród wielu zalet tego hotelu goście najczęściej wymieniają najbardziej oczywistą, czyli bliskość stoku narciarskiego, co jest szczególnie ważne dla wszsytkich miłośników jazdy na białym puchu. Poza tym hotel nie jest wcale położony zbyt daleko od centrum (choć nie jest też na samych Krupówkach), co jest ważne dla wielu osób. Wielu gości cieszyło także to, że z hotelu można podziwiać piękne widoki na góry. Położenie hotelu - na co zwraca uwagę wielu gości - to nie tylko bliskość wyciągu, ale także spokój i cisza. Niektórzy jednak uważają to za wadę, wskazując na problemy z dojazdem z centrum Zakopanego.

Wielu gości wspomina też miłą obsługę, która nie robi żadnych problemów i sprawia, że pobyt w hotelu jest bardzo przyjemny.

Spośród wad niektórzy wskazywali na hałas, który dobiega z ulicy w okresach, kiedy w Zakopanem jest wielu turystów. Wskazywano także na inne pomniejsze wady, np. wysokie ceny w barze.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Mercure Kasprowy Zakopane

Hotel Murowanica Zakopane - opinie

Hotel Murowanica Zakopane

Apartamenty - czyste, przestronne i schludne - to jedna z rzeczy, którą często chwalą goście, którzy mieli okazję odwiedzić hotel Murowanica w Zakopanem. Jest to obiekt, który najczęściej spełnia oczekiwania klientów, którzy wybrali go na podstawie opisów oraz różnych opinii. Goście chwalą basen, który jest odpowiedni dla dzieci ze względu na ciepłą wodę. Ponadto ciepłe słowa padają zwykle pod adresem kuchni, skąd wychodzą podobno bardzo pyszne dania. Dla wielu osób zaletą jest także garaż podziemny. Docenią to zwłaszcza turyści odwiedzający Zakopane w czasie mroźnej zimy.

Odwiedzający Zakopane i Hotel Murowanica latem miłośnicy górskich wycieczek docenią natomiast bliskość szlaków górskich w okolicah Kuźnic.

Spośród wad niektórzy wymieniają to, że parking jest dodatkowy płatny. Prawdopodobnie wynika to jednak z braku odpowiedniej informacji przed przyjazdem do hotelu.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Murowanica Zakopane

Czarny Potok Zakopane - opinie

Czarny Potok Zakopane

Wielu gości ceni ten hotel za dostęp do basenu, który nie jest w żaden sposób limitowany czy też ograniczony. Goście chwalą też ten hotel za dobre położenie oraz pyszne śniadania. Wielu gości jest zadowolonych z kameralnej atmosfery panującej w hotelu Czarny Potok.

Niektóre osoby jako wadę wskazywały płatny parking. W większości jednak, poza drobnymi sugestiami, goście są zadowoleni z tego hotelu.

Więcej opinii i rezerwacje: Czarny Potok Zakopane

Villa Marilor Hotel & SPA - opinie

Villa Marilor Hotel & SPA

To z pewnością hotel komfortowy i zadbany, jak najczęściej oceniają klienci. Może też poszczycić się bardzo dogodnym położeniem. Być może dlatego wiele osób decyduje się tu nie tylko na jeden pobyt, ale co roku wraca, by zagościć znów w przyjemnych wnętrzach. Na uwagę zasługuje miła i pomocna obsługa. Goście często także chwalą hotelową restaurację - jedzenie jest dobre, świeże i profesjonalnie przygotowane. Dużo ciepłych słów pada też pod adresem basenu.

Niektóre osoby miały zastrzeżenia co do jakości sprzętów i wyposażenia pokoi.

Więcej opinii i rezerwacje: Villa Marilor Hotel & SPA

Hotel Crocus - opinie

Villa Marilor Hotel & SPA

Wiele osób goszczących w tym czterogwiazdkowym obiekcie zachwalało pyszne śniadania - urozmaicone i świeże. Często goście piszą o tym, że jest do dobry obiekt dla dzieci. Przygotowano dla nich tu miejsce dla zabawy, więc na pewno nie będą się nudzić. Rodzice mogą być przy tym bardzo spokojni, gdyż z restauracji mogą obserwować swoje pociechy. Sporą zaletą hotelu jest także miły personel, który jest pomocny w każdej sytuacji, służy radą, dobrym słowem i potrafi zarazić gości swoim entuzjazmem. Hotel jest oceniany pozytywnie pod względem wyglądu oraz poziomu czystości. Jako zaletę podaje się też to, że położony jest poza centrum Karpacza.

Z wad, o których wspominali goście hotelu Crocus można wymienić naprawdę niewiele. Niektóre osoby miały drobne zastrzeżenia co do wystroju czy też czystości pokoi hotelowych. Inne osoby znowu narzekały, ale nie znów przesadnie, na drobne niedociągnięcia kelnera w hotelowej restauracji.

Hotel Crocus: Villa Marilor Hotel & SPA